Blog
stan35
35stan
35stan Mgr inż. urządzeń sanitarnych,
50 obserwujących 317 notek 265832 odsłony
35stan, 27 września 2010 r.

Toyah'a wywiad z wolontariuszem w sztabie wyborczym JK

Przeczytałem wywiad jaki przeprowadził nasz były salonowy kolega Toyah z wolontariuszem Pawłem, pracującym dla sztabu Jarosława Kaczyńskiego i historia tego człowieka, jego perypetie z ofertą pracy i wejściem do sztabu oraz przebieg kampanii widziany jego oczyma potwierdził moje doświadczenie osobiste w sprawie kontaktu z ludźmi z tego sztabu; bałagan organizacyjny, olewanie wyborców( brak reakcji na e-mail'e, telefony).

Ciekawa jest też dyskusja pod tym wywiadem, gdzie ludzie dzielą się swoimi doświadczeniami w tym względzie.Sądzę, że obecnie, kiedy dyskutuje się na temat tej kampanii i roli tzw. liberalnego skrzydła PIS(także tu na S24, lektura tego wywiadu i komentarzy może być pouczająca.

Paweł: Ta kampania to była fikcja

http://toyah.pl/

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Nie znoszę kłamstwa, obłudy, relatywizmu moralnego i bezczelności w ich prezentacji. Preferuję rozmowę merytoryczną, opartą na faktach i uprawdopodobnionych poszlakach, analizy oparte na kojarzeniu różnych informacji i faktów w logiczny ciąg zdarzeń. Wyznaję pogląd, iż w polityce nie należy liczyć na przyjaźń, tylko na wspólne interesy, które najlepiej gwarantują dobrą współpracę, że partnerowi można zaufać, jeśli ma się możliwość kontroli jego działań.

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Tagi

Tematy w dziale