Blog
stan35
35stan
35stan Mgr inż. urządzeń sanitarnych,
48 obserwujących 311 notek 261164 odsłony
35stan, 27 września 2010 r.

Toyah'a wywiad z wolontariuszem w sztabie wyborczym JK

Przeczytałem wywiad jaki przeprowadził nasz były salonowy kolega Toyah z wolontariuszem Pawłem, pracującym dla sztabu Jarosława Kaczyńskiego i historia tego człowieka, jego perypetie z ofertą pracy i wejściem do sztabu oraz przebieg kampanii widziany jego oczyma potwierdził moje doświadczenie osobiste w sprawie kontaktu z ludźmi z tego sztabu; bałagan organizacyjny, olewanie wyborców( brak reakcji na e-mail'e, telefony).

Ciekawa jest też dyskusja pod tym wywiadem, gdzie ludzie dzielą się swoimi doświadczeniami w tym względzie.Sądzę, że obecnie, kiedy dyskutuje się na temat tej kampanii i roli tzw. liberalnego skrzydła PIS(także tu na S24, lektura tego wywiadu i komentarzy może być pouczająca.

Paweł: Ta kampania to była fikcja

http://toyah.pl/

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Nie znoszę kłamstwa, obłudy, relatywizmu moralnego i bezczelności w ich prezentacji. Preferuję rozmowę merytoryczną, opartą na faktach i uprawdopodobnionych poszlakach, analizy oparte na kojarzeniu różnych informacji i faktów w logiczny ciąg zdarzeń. Wyznaję pogląd, iż w polityce nie należy liczyć na przyjaźń, tylko na wspólne interesy, które najlepiej gwarantują dobrą współpracę, że partnerowi można zaufać, jeśli ma się możliwość kontroli jego działań.

Ostatnie notki

Tagi

Tematy w dziale